Son Haberler |

8 Mart 2012 Perşembe

Ulusal Gazete Nokia Uygulaması Nokia Mağazasında !

Facebookda Paylaş Twitterda Paylaş Google+da Paylaş


Ulusal Gazete Nokia Uygulaması Ne İşe Yarar?

Ulusal Gazete Nokia uygulamasını Nokia telefonunuza ücretsiz indirerek canınız sıkıldığında ve cep telefonunuzla oyalanmak istediğinizde bu uygulama sayesinde Ulusal Gazete’de yayınlanan son 20 yazıyı okuyabilirsiniz.

Ulusal Gazete Nokia Uygulaması Hakkında

Uygulama İsmi: Ulusal Gazete
Gönderen: Yunus Balim
Açıklama: Ulusal Gazete 22 Ağustos'ta Kurulmuş Olup Türkiye'de ve Dünya'da Olup Biten Herşeyi Bu Blogda bulabilirsiniz..
Kategori: Haberler ve Bilgi
Boyut: 0,05 MB

Ulusal Gazete Nokia Uygulamasını Nereden İndirebilirim?

1. Nokia telefonunuzdaki menüde bulunan Nokia Mağazası’nı açtıktan sonra Uygulamalar bölümünde Ulusal Gazete diye arama yaparsanız Ulusal Gazete uygulaması karşınıza çıkacaktır.

2. Eğer bir Nokia hesabınız varsa Nokia Online mağazasından Ulusal Gazete uygulama sayfasına giderek Ulusal Gazete uygulamasını yükleyebilir, derecelendirebilir ve yorum yazabilirsiniz.Sizde Blogunuz İçin Bir Nokia Uygulaması Oluşturun

Ulusal Gazete Nokia uygulamasını nasıl oluşturduğumuzu merak edenler mutlaka vardır.Blogunuz için bir Nokia uygulaması oluşturmak aslında çok basit.Nokia’nın resmi uygulama oluşturma sihirbazı sayesinde kolayca blogunuz için bir Nokia uygulaması oluşturabiliyorsunuz.

Paylaş:

Yorum Gönder

 
Yukarı Çık
Telif Hakkı © 2014 Ulusal Gazete | Tasarım: OddThemes